Försäljning

Vi säljer nya Subaru, Mazda och Kia, samt naturligtvis en hel del begagnade bilar. Har du andra speciella önskemål eller drömmar om en unik bilupplevelse, ingenting är omöjligt – Kontakta oss för en personlig bilaffär!

Fredrik Sjöström
Tel: 090 – 70 23 81
E-post: fredrik@bergnersbil.se
Ingemar Rönnbäck
Tel: 090 – 70 23 84
E-post: ingemar@bergnersbil.se
Roger Granberg
Tel: 090 – 70 23 83
E-post : roger.granberg@bergnersbil.se
Fredrik Tjärnqvist
Tel: 090 – 70 23 82
E-post: tjarnkvist@bergnersbil.se
Gustav Forsman
Tel: 090-70 23 92
E-post: gustav@bergnersbil.se
Anders Ingvarsson
Tel: 090 – 70 23 87
E-post: anders@bergnersbil.se
Peter Öberg
Tel: 090 – 70 23 90
Mobil: 070 – 577 80 73
E-post: peter@bergnersbil.se